Choklad, lakrits och sylt

Choklad, lakrits, godis och kakor för den som vill ha något sött. Här finns dragerad choklad och lakrits från Narr Chocolate, saltlakrits från Klepper & Klepper, chokladkakor och varm choklad från Toppchoklad i Åre, pepparkakor från Hälsingland och skorpor med saffran.

Gå vidare till resultatlista
13 artiklar
  • Knäck & Bräck Saffransskorpor 180 g

    Knäck & Bräck

    Knäck & Bräck Saffransskorpor 180 g

    75,00 kr Jämförpris 416,66 kr/kg
  • Viking Sweets Raspberry Mjölnir 120 g

    Viking Sweets

    Viking Sweets Raspberry Mjölnir 120 g

    55,00 kr Jämförpris 458,33 kr/kg
  • Toppchoklad En smak av jul 50 g

    Toppchoklad

    Toppchoklad En smak av jul 50 g

    79,00 kr Jämförpris 1 580,00 kr/kg
  • Toppchoklad Varm choklad Original 150 g

    Toppchoklad

    Toppchoklad Varm choklad Original 150 g

    169,00 kr Jämförpris 1 126,66 kr/kg
  • Kronans Cederpepparkakor 350 g

    Kronans

    Kronans Cederpepparkakor 350 g

    139,00 kr Jämförpris 397,14 kr/kg
  • Liten hälsning

    Liten hälsning

    295,00 kr
  • Värdinnan

    Värdinnan

    695,00 kr
  • Tack för i år

    Tack för i år

    595,00 kr
  • Havtorn och salt

    Havtorn och salt

    395,00 kr
  • Nordic Crown Presentförpackning Havtorn

    Nordic Crown

    Nordic Crown Presentförpackning Havtorn

    195,00 kr
  • Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg
  • Narr Havssaltsnöt 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Havssaltsnöt 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg
  • Narr Vit Choklad Lakritsstubbe 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Vit Choklad Lakritsstubbe 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg