Saltlakrits och salta smaker

Saltlakrits och salta smaker, för den som hellre vill ha salt än sött. Här finns saltlakrits från Klepper & Klepper och choklad med havssalt från Narr Chocolate.

Gå vidare till resultatlista
7 artiklar
  • Liten hälsning

    Liten hälsning

    295,00 kr
  • Värdinnan

    Värdinnan

    695,00 kr
  • Tack för i år

    Tack för i år

    595,00 kr
  • Havtorn och salt

    Havtorn och salt

    395,00 kr
  • Klepper & Klepper Saltlakrits 200 g

    Klepper & Klepper

    Klepper & Klepper Saltlakrits 200 g

    65,00 kr Jämförpris 325,00 kr/kg
  • Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg
  • Narr Havssaltsnöt 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Havssaltsnöt 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg