Skafferi

Skafferiet är våra varor sålda var för sig: honung från egen biodling, sylt och marmelad, senap, knäckebröd, umami från havet, kaffe och te, choklad och lakrits. De flesta kommer från små svenska producenter. På varje vara ser du vem som har gjort den och vad den innehåller.

Gå vidare till resultatlista
32 artiklar
  • Mormors Pastabageri Maccheroni Rigati 400 g

    Mormors Pastabageri

    Mormors Pastabageri Maccheroni Rigati 400 g

    56,00 kr Jämförpris 140,00 kr/kg
  • Mormors Pastabageri Mafaldine 400 g

    Mormors Pastabageri

    Mormors Pastabageri Mafaldine 400 g

    56,00 kr Jämförpris 140,00 kr/kg
  • Nordic Crown Presentförpackning Havtorn

    Nordic Crown

    Nordic Crown Presentförpackning Havtorn

    195,00 kr
  • Infused Liquid G&T Presentbox, alkoholfri

    Infused Liquid

    Infused Liquid G&T Presentbox, alkoholfri

    489,00 kr
  • Klepper & Klepper Saltlakrits 200 g

    Klepper & Klepper

    Klepper & Klepper Saltlakrits 200 g

    65,00 kr Jämförpris 325,00 kr/kg
  • Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg
  • Narr Havssaltsnöt 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Havssaltsnöt 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg
  • Narr Vit Choklad Lakritsstubbe 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Vit Choklad Lakritsstubbe 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg