Från Narr Chocolate

Familjeföretag i Ödeshög som sedan 1993 dragerar nötter och lakrits med choklad.

Läs mer om Narr Chocolate

Gå vidare till resultatlista
3 artiklar
  • Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Salt Kola Lakritskula 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg
  • Narr Havssaltsnöt 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Havssaltsnöt 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg
  • Narr Vit Choklad Lakritsstubbe 100 g

    Narr Chocolate

    Narr Vit Choklad Lakritsstubbe 100 g

    29,00 kr Jämförpris 290,00 kr/kg